Kontakt

U4 Mix

Jannie Kofod Vesterager
Cheftræner
tel: 23 45 27 16
mail: wnaavr9x@ubgznvy.pbz

Heidi Lahn
Hjælpetræner
tel: 29 80 32 28
Mail: urvqvynua1404@tznvy.pbz

Laura Andreasen
Hjælpetræner 

Cecilie Ørneborg
Hjælpetræner 

U6 Mix

Henrik Søndergaard
Cheftræner
tel: 23 45 51 58
mail: uraevx0802@lnubb.qx

Käte Graversen
Hjælpetræner
tel: 86 95 14 51, 51 76 56 00
mail: tenirefra@p.qx

Tobias Harder
Hjælpetræner
tel: 71 72 26 61
mail: gbovnfuxz2@tznvy.pbz

Malene Winding Noe
Holdleder
tel: 29 44 25 73
mail: znyrar@abr-znvy.qx

U8/9 Drenge

Brian Ernstsen
Cheftræner
tel: 40 76 49 84
mail: orreafgfra@lbhznvy.qx

Dennis Birkemose
Hjælpetræner
tel: 23 72 47 40
mail:
tntnahyyr@ubgznvy.pbz

Klaus Kristiansen
Hjælpetræner/holdleder
tel: 21403959
mail: xynhf.xevfgvnafra@qx.obfpu.pbz

Magnus Bjerre Johannesen
Hjælpetræner
tel: 71 78 67 00
mail: zowreerwbunaarfra@tznvy.pbz

U8/9 Piger

Emma Schjødt Hansen
Cheftræner
tel: 42 24 89 16
mail: rzznfu97@tznvy.pbz

Mette Pedersen
Hjælpetræner
tel: 53 38 86 94
mail: zrggr-2001@ubgznvy.pbz

Emilie Dam Hansen
Hjælpetræner 

Sophia Rauter
Hjælpetræner

U11 Drenge

Nikolaj Riishøj
Cheftræner
tel: 29 38 22 83
mail: evvf2010@ubgznvy.pbz

Brian Ernstsen
Hjælpetræner
tel: 40 76 49 84
mail: orreafgfra@lbhznvy.qx

Thor Overbeck
Hjælpetræner
tel: 50 50 73 35
mail: bireorpx.gube@tznvy.pbz

Gitte Sølvsten Edelholt
Holdleder
tel: 30 51 82 23
mail:
tvggr@pvar.qx

U11 Piger

Mads Grabow
Cheftræner
tel: 42 21 49 42
mail: ztenobj@lbhznvy.qx

Jonas Jørgensen
Hjælpetræner
tel: 20 20 36 78
mail: wbanfw61@tznvy.pbz

John Ambrosius
Hjælpetræner
tel: 30 77 89 89
mail: wbua.nzoebfvhf@tznvy.pbz

Isabella Turcios
Hjælpetræner
tel: 53 34 41 98
mail: vfnoryynghepvbf04@tznvy.pbz

Elise Hedegaard
Holdleder
tel: 40 27 41 82
mail: ryvfreavryfra@ubgznvy.pbz

U13 Drenge

P.t. intet hold

U13 Piger

Rene Dam Hansen
Cheftræner
tel: 28 73 11 19
mail: qnz070776@ubgznvy.pbz

Marianne Andreassen
Hjælpetræner
tel: 24 46 05 24
mail: znevnaar@rgyvi.qx

Lonnie Fangel Bruun
Holdleder, hold 1
tel: 26 80 68 20
mail: ybaavr_oehha@bhgybbx.qx

Michael Søndergaard Olsen
Hjælpetræner
tel: 60 60 97 31
mail: ontreqerat@ubgznvy.pbz

Anne Nøddebo Mikkelsen
Holedleder, hold 2
tel: 26 17 31 99
mail: naar-abqqrob@ubgznvy.pbz

Peter Leth
Cheftræner hold 2
tel: 71 10 85 10
mail:
crgreyrgu94@tznvy.pbz

Henrik Vejsgaard
Hjælpetræner
tel: 51 61 88 07
mail: uraevxirwftnneq@tznvy.pbz

U15 Drenge

Rasmus Hjortborg
Cheftræner
tel: 30 88 20 76
mail:
enfzhfuwbegobet@tznvy.pbz

Tommy Vester
Hjælpetræner
tel: 30 25 30 68
mail: gbzzlirfgrenn@tznvy.pbz

Susanne Harder
Holdleder
tel: 22 71 14 32
mail: fhfnaar_uneqre@qrvpuznaa.pbz

U15 Piger

Chris Leth
Cheftræner
tel: 31 32 08 22
mail: puevf-tsf@tzk.pbz

Per Gallø Sørensen 
Hjælpetræner
tel: 26 29 67 55
mail: cref92@ubgznvy.pbz

U19/21 Drenge

Michael Søndergaard Olsen
Cheftræner
tel: 60 60 97 31
mail: ontreqerat@ubgznvy.pbz

Martin Gertz
Hjælpetræner
tel: 61 50 01 31
mail: zbirqol.tregm@tznvy.pbz

Lone Gertz
Holdleder
tel: 52 17 84 64
mail: ybar.tregm@tznvy.pbz 

U19/21 Piger

Christian Berger
Cheftræner
tel: 61 60 23 23
mail: oretre8464@tznvy.pbz

Martin Gertz
Assistenttræner
tel: 61 50 01 31
mail: zbirqol.tregm@tznvy.pbz

Jan Vincent Pedersen
Holdleder og målmandstræner
tel: 40 45 71 28
mail: 5fxbiol@trsvorecbfg.qx

Senior Herrer

Klaus Thomsen
Cheftræner
tel: 24 27 87 48
mail: xynhfgubzfra@fgbsnarg.qx

Laila Støve
Assistenttræner
tel: 51 55 40 17
mail: ynvynfgbrir@ubgznvy.pbz

Nikolaj Riishøj
Holdleder
tel: 29 38 22 83
mail:
evvf2010@ubgznvy.pbz

Serie 2 Damer ‘Old Girls’

Laila Støve
Cheftræner
tel: 51 55 40 17
mail: ynvynfgbrir@ubgznvy.pbz

Vibeke Jacobsen
Holdleder
tel: 23 67 77 07
mail:
wnpbofraiz@tznvy.pbz

Seniordamer

Christian Berger
Cheftræner
tel: 61 60 23 23
mail: oretre8464@tznvy.pbz

Martin Gertz
Cheftræner
tel: 61 50 01 31
mail: znegva.tregm71@tznvy.pbz

Lars Tang Jørgensen
Formand
tel: 21 59 16 34
mail: ynefwe21@tznvy.pbz

Michael Rauter
Seniorformand
tel: 20 91 52 06
mail: enhgrezvpunry@ubgznvy.pbz

Emma Schjødt Hansen
Ungdomsformand
tel: 42 24 89 16
mail: rzznfu97@tznvy.pbz

Christian Berger
Ansvarlig for indkøb – Café Jutlander Bank/materiel
tel: 61 60 23 23
mail: oretre8464@tznvy.pbz

Charlotte Bjørn Hansen
Ansvarlig for uddannelse/events
tel: 21 73 96 34
mail: 86944720@jrofcrrq.qx

Lisa Kaalund Jensen
Kasserer
tel: 29 91 41 77
mail: yvfn@86945274.qx

Udvalg udenfor bestyrelsen

Mia Kristensen
Formand Skovby Cup Senior
tel: 60 40 94 02
mail: zx-whhy@ubgznvy.pbz

Charlotte Bjørn Hansen
Formand Skovby Cup Junior
tel: 2173 96 34
mail: 86944720@jrofcrrq.qx

Klaus Graversen
Turneringsleder
tel: 50 98 25 98
mail: xynhf.ubyztnneq@ubgznvy.pbz

Wini Schmidt Lassen
Fysioterapeut
tel: 22 41 20 05
mail: jvna1992@tznvy.pbz

Palle Bækby
Koordinator for U6-U9
tel: 51 80 84 05
mail: cnyyr-o@znvy.qx

Tilmelding foregår nederst på siden Skovby Cup 2019, andre spørgsmål kan sendes til:

Mia Kristensen

E-mail: zx-whhy@ubgznvy.pbz

Tlf. 60 40 94 02